Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

O Kole Seniorów

Witamy na stronie Koła Seniorów Lekarzy Weterynarii działającego na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Koło Seniorów działa pod patronatem Kujawsko – Pomorskiej Izby Lekarsko Weterynaryjnej na podstawie uchwały Rady Okręgowej KPILW Nr 74/III/2010 z dnia 25 listopada 2010 roku. w oparciu o Regulamin Koła.

Od powstania Koła jego przewodniczącym jest lek. wet. Ryszard Tyborski mieszkający w Sępólnie Krajeńskim tel. 600 884 619 e-mail tyborski.r@gmail.com

V-ce przewodniczącymi są dr. n. wet Jacek Judek i lek. wet Zenon Grzeczka, którzy mieszkają w Bydgoszczy

Sekretarzem Koła jest lek. wet. Maria Brauer Mazurek z Bydgoszczy tel. , e-mail

Koło Seniorów liczy aktualnie 136 członków, oraz 7 członków honorowych
W czterech sekcjach osobami wiodącymi są koordynatorzy współpracujący w sprawach organizacyjnych z przewodniczącym koła.

1. Bydgoszcz, Inowrocław, Mogilno, Nakło, Sępólno, Świecie, Tuchola, Żnin, Chojnice
koordynatorzy: Ryszard Tyborski tel. kom 600 884 619 e-mail : tyborski.r@gmail.com
Jacek Judek tel. kom 602 458 205 e-mail : jacekjudek@wp.pl
Zenon Grzeczka tel. kom 512 883 048 e-mail :L zgrzeczka@op.pl
Maria Brauer – Mazurek tel. kom. 698 413 930 e- mail : maria.brauer.mazurek@onet.pl

2. Toruń, Aleksandrów Kujawski, Chełmno, Golub – Dobrzyń
koordynatorzy: Wojciech Karpiński tel. kom 602 334 397 e- mail:r.w.karpinski@gmail.com
Zygmunt Ziółkowski tel. kom. 602 826 575 e-mail: danusiaziolkowska@o2.pl

3. Grudziądz, Brodnica i Wąbrzeźno

koordynatorzy: Witold Gappa Grudziądz tel. kom 604 222 245
Radosław Korytko Brodnica tel. kom 603 335 244 e-mail : konrad_korytko@o2.pl

4. Włocławek, Lipno, Radziejów i Rypin
Koordynator: Janusz Mostowski 602 621 098 lub 571 388 183 e-mail : jajok49@gmail.com
 
Do Koła zapraszamy PT Seniorów lekarzy weterynarii
( Koleżanki po 55 i Kolegów po 60 roku życia)

z terenu województwa Kujawsko – Pomorskiego lub związanych z tym województwem,

czy mających z nim kontakt.

Zapraszamy do Koła także tych, którzy po osiągnięciu wymaganego wieku jeszcze nie

myślą o emeryturze dalej świadcząc pracę.

Do Koła należeć mogą także członkowie Rodzin lekarzy weterynarii
oraz lekarze weterynarii związani w przeszłości z naszym województwem.

Zgłoszenie członkostwa polega na złożeniu krótkiego wniosku z danymi adresowymi i
deklaracją wpłacania rocznej składki w kwocie obligatoryjnej od 30 zł wzwyż
( od 24.03.2014 r. składka członkowska jest ruchoma i może wynosić więcej niż 30 zł w zależności od uznania członka Koła )

Deklaracje członkowskie można pobrać w zakładce Zgłoszenie Członkowstwa
Wpłaty członkowskie należy regulować do końca I kwartału roku kalendarzowego.
Przy wpłatach na konto należy zaznaczyć , że jest to składka na Koło Seniorów

oraz podać jakiego okresu wpłata dotyczy.
MOTTO NASZEGO KOŁA BRZMI:

WARTO SIĘ SPOTYKAĆ - WARTO SIĘ POZNAĆ – WARTO SIĘ ZAPAMIĘTAĆ !!


Lista członków Koła na dzień 1 kwietnia 2020 r.

Członkowie Koła Seniorów Lekarzy Weterynarii przy Kujawsko – Pomorskiej Izbie Lekarsko- Weterynaryjnej

Członkowie Honorowi:
Lek. wet. Jan Kaczorowski Gdańsk
Prof. dr Jerzy Wiśniewski Olsztyn
Prof. dr Konstanty Romaniuk Olsztyn
Lek. wet. Giese Henryk Wyrzysk
Dr Dariusz Jaworek Warszawa
Lek. wet. Feliks Smyk Skępe
Dr Krystyna Romaniuk Bydgoszcz

Sekcja Bydgoska  liczy 72  członków:
1. Maria Brauer – Mazurek Bydgoszcz
2. Witold Barlik - Skaryszew
3. Magdalena Czerkawska – Tyborska – Sępólno Krajeńskie
4. Waldemar Demidowicz Gniewkowo
5. Mariusz Felsmann - Chełmno
6. Włodzimierz Giziński Bydgoszcz
7. Marek Graczyk Gąsawa
8. Stanisław Grudziński Pakość
9. Zenon Grzeczka Bydgoszcz
10. Danuta Grzeczka Bydgoszcz
11. Paweł Hasse Bydgoszcz
12. Bohdan Hałaburdzin Żnin
13. Jerzy Janikowski Bydgoszcz
14. Maria Janiszewska Bydgoszcz
15. Wojciech Janiszewski Bydgoszcz
16. Wiesława Jethon – Świecie
17. Krzysztof Joppek Świecie
18. Jacek Judek Bydgoszcz
19. Maria Judek Bydgoszcz
20. Jerzy Kaczmarek Białe Błota
21. Waldemar Kak Bydgoszcz
22. Tadeusz Kiejkowski Inowrocław
23. Konstanty Klusek Bydgoszcz
24. Wojciech Kochowicz Bydgoszcz
25. Kazimierz Kordzielewski Bydgoszcz
26. Stefan Kowalski Bydgoszcz
27. Henryka Kowalska Bydgoszcz
28. Elżbieta Kozłowska Sępólno Krajeńskie
29. Ignacy Kukawski Więcbork
30. Jerzy Kowalski Osie
31. Mariusz Kowalski Bydgoszcz
32. Jacek Kryszewski Ostromecko
33. Andrzej Lachowski Bydgoszcz
34. Marek Lesiak Warszawa
35. Bronisław Łokczewski Osie
36. Jerzy Majewski Bydgoszcz
37. Stanisław Marek Mrocza
38. Marian Masełko Bydgoszcz
39. Andrzej Mazurek Bydgoszcz
40. Roman Mazur Świecie
41. Marek Młynarski Koronowo
42. Hanna Nadolna Sicienko
43. Andrzej Nowakowski Sośno
44. Halina Pakowska Tuchola
45. Zbigniew Paluszak Inowrocław
46. Albin Połulich Nakło
47. Piotr Pułkowik Janocin
48. Maciej Rogoziewicz Bydgoszcz
49 .Jerzy Semrau- Chojnice
50. Antoni Sielicki Bydgoszc
51. Leszek Suwiński Bydgoszcz
52. Roman Szot Laskowice
53. Marian Szymański Zamość
54. Zbigniew Świątkowski Bydgoszcz
55. Ryszard Tyborski Sępólno Krajeńskie
56. Irena Werner – Kryszewska – Bydgoszcz
57. Eugeniusz Wisniewski Bydgoszcz
58. Marek Wójcik Dąbrowa Chełmińska
59. Michał Wiesse Stary Jarużyn
60. Agnieszka Wróblewska Dragacz
61. Włodzimierz Wróblewski Dragacz
62. Paweł Wyczański Kcynia
63 .Monika Wyczańska Kcynia
64. Maria Wyszyńska Bydgoszcz
65. Karol Zander Bydgoszcz
66. Zofia Zakryś Chojnice
67. Włodzimierz Zagrajek Gostycyn
68. Grażyna Zalewska Bydgoszcz
69. Stanisław Zwoliński Złotniki Kujawskie
70. Jan Żurek Kamień Krajeński
71. Skawiński Jacek Maków Mazowiecki
72. Gajewski Krzystof Leżajsk


Sekcja Toruńska  liczy 26 członków:

1. Antoni Bernard Ciechocinek
2. Zbigniew Bernacki Toruń
3. Wojciech Firkowski Suchy Las
4. Waleria Garniewicz Toruń
5. Jerzy Garstecki Toruń
6. Bożenna Goede Toruń
7.Joanna Górska Toruń
8. Wiesław Hanus Toruń
9. Wojciech Karpiński Toruń koordynator
10. Danuta Karpińska Toruń
11. Adam Kociorski Kowalewo
12. Witold Król Toruń
13. Jerzy Osowski Toruń
14. Jerzy Nowicki Toruń
15. Bogumiła W. Mikołajczak Toruń
16. Edmund Sawicki Golub – Dobrzyń
17.Józef Siebers Toruń
18. Jan Siulkowski Ciechocinek Podole
19. Leszek Syroka Lubicz
20. Jan Średziński Golub Dobrzyń
21. Leszek Ratajczak Wrocki
22. Ryszard Wiśniewski Papowo Biskupie
23. Danuta Ziółkowska Toruń
24. Zygmunt Ziółkowski Toruń
25. Hanna Zygmont Toruń
26. Janusz Zygmont Toruń

Sekcja Grudziądzka liczy 17 członków
1. Henryka Teresa Choszczewska Brodnica
2. Andrzej Choszczewski Brodnica
3. Jerzy Ciecióra Płużnica
4. Grzegorz Chodyna Grudziądz
5. Marian Dubowski Mełno
6. Witold Gappa Grudziądz koordynator
7. Mirosław Kochanek Łasin
8. Konrad Korytko Brodnica koordynator
9. Maria Kożuch Robakowo
10.Henryk Marchlewski Brodnica
11.Jerzy Nowicki Wąbrzeźno.
12. Barbara Sadowska Grudziądz
13.Lidia Słomiańska Warszawa
14.Feliks Szynkiewicz Grudziądz
15.Michał Śróbka Grudziądz
16.Aleksander Wiecki Grudziądz
17. Wiesław Zaborowski Grudziądz

Sekcja włocławska liczy 21 członków:
1. Arkadiusz Andrzejewski Choceń
2. Ludwik Andrzejewski Włocławek
3. Wiesław Budindorf Włocławek
4. Waldemar Galiński Lipno
5. Zenon Janiszewski Lipno
6. Jasiński Paweł Radziejów Kujawski
7. Małgorzata Kolibowska Warząchewka Nowa
8. Andrzej Kmicic - Skrzyński Radziejów
9. Maria Majewska - Mielke Włocławek
10. Wiesław Milewicz Włocławek
11. Wojciech Minda Skrwilno
12. Janusz Mostowski Włocławek
13. Janusz Papierski Chrostkowo
14. Kazimierz Pawlak Chodecz
15. Andrzej Reimann Rypin
16. Sylwester Studziński Włocławek
17. Władysław Świderski Włocławek
18. Irena Trawińska Kowal
19. Kajetan Bożydar Woźniak Włocławek
20. Włodzimierz Wszelak Włocławek
21. Tadeusz Zamachowski Fabianki

*  stan na dzień  1 kwietnia 2020 r. Członków zwyczajnych 136 + honorowych 7